Opera Mini

Opera Mini 5.1

Prawdopodobnie najlepsza przeglądarka na Windows Mobile

Zalety

  • Niesamowita prędkość przeglądania internetu
  • Wygodna nawigacja
  • Obsługa szyfrowania SSL

Wady

  • Czasami strony są zmieniane przez przeglądarkę
  • Brak obsługi gestu uszczypnięcia

Niezbędny
10

Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Teraz można przy pomocy telefonu oglądać wszystkie witryny, prawie identycznie jak na monitorze komputera.

Opera Mini dodatkowo sprawia, że przeglądanie Sieci przez połączenie komórkowe jest zadziwiająco szybkie. To dzięki specjalnej technologii - oglądane przez nas strony są po drodze odchudzane na serwerach Opery. Przeglądarka obsługuje też szyfrowanie SSL, oraz pozwala na subskrybowanie kanałów RSS. Prędkość Opera Minii jest na prawdę zadziwiająca i wyprzedza konkurencję o kilka długości.

Czytanie stron internetowych za pośrednictwem Opera Mini jest nie tylko szybkie, ale też wygodne. Program ma inteligentną funkcję zoom, dostosowującą rozmiar strony do ekranu urządzenia. Można także wygodnie i płynnie powiększać czcionkę oraz wybierać oglądany obszar strony. Program obsługuje poziomy i pionowy tryb wyświetlania. Niestety w Opera Mini nie skorzystamy z gestu uszczypnięcia, aby zmienić rozmiar ekranu.

Opera Mini to świetna mobilna przeglądarka internetowa. Zapewnia bardzo szybkie i wygodne przeglądanie stron internetowych na ekranie telefonu komórkowego.

Opinie użytkowników o Opera Mini